Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptophűtőt válasszam?

Melyik laptophűtőt válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt a két típust néztem ki, szerintetek melyik jobb? Ha van ilyen árban, ami ezeket is felülmúlja, kérlek írjátok le! Előre is köszi! :)


1:

- [link]

- [link]


2:

- [link]

- [link]



2015. júl. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Semelyiket! Nekem is van. És max tartónak vegyed, de a ventilátorát kapcsold ki. A laptop képes magát lehűteni eléggé. És ez az extra hűtő inkább csak árt. Telefújja a géped porral majd leáll a laptop ventilátora és viheted szervizbe nem kis pénzért. (tapasztalat)

Én a helyedben nem vennék hűtőt.

2015. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Papa, az lehet hogy neked is van, de egy típus alapján nem kéne következtetéseket levonnod... Miért lenne felesleges? Miért lenne felesleges egy melegedő laptopot -ami strapálva van- hűteni? Gondolkozzál már el ember, nem az volt a kérdés hogy neked mik a tapasztalataid a hűtőkkel kapcsolatban, hanem hogy melyiket válasszam...
2015. aug. 4. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Hát ha ennyire ostoba vagy akkor tapasztald meg majd, hogy eldugul a géped a portól. Egyébként én a másodikat választanám..

2015. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az ostoba, legalábbis nem ezt tükrözi a véleményed. Egy komolyabban strapált gépnek hogy a fenébe ne kéne? Ne idegesíts fel légyszíves...


Egyébként az ajánlást köszönöm...

2015. aug. 5. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!