Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 140. 000 Ft-ért melyik laptopo...

140. 000 Ft-ért melyik laptopot kéne megvennem?

Figyelt kérdés

Acer: i3 4000m + gt 840m

Asus: i3 5010u + gt 940m

Néztem teszteket de még nem tudtam teljesen dűlőre jutni.

Az Acernek jobb a procija, igaz nem sokkal, az Asusnak pedig a videokártyája. Hajlok az Asus felé, mert láttam az 5010u-t erősebb kártyák mellett is, tehát jobb gamer laptopokban, és elvileg állta a sarat keményebb játékoknál is, továbbá az Asusnak jobb a hűtése is és a billentyűzete is sokkal jobban van kialakítva, meg úgy az egész laptop egy prémium kinézetet ad. Tehát az lenne a kérdésem, hogy akkor a vidikarit, vagy a procit részesítsem előnyben?



2015. júl. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora ár mellett ne a mai játékokkal akarj játszani. Átlagos felhasználásra mindkettő jó.
2015. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:
100%
Játékra asztali gép, főleg ilyen árkategóriában.
2015. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy játékos igényeim, néztem teszteket ahogy írtam is, láttam mire képes a kártya és max közepes grafikán játszanék a játékokkal (persze nem arkham knight meg ilyenek), asztali pc-t pedig nem rakhatok össze mert sokat fogok ingázni az elkövetkezendő pár évben.
2015. júl. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!