Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a GTX 295...

KaniDani kérdése:

Mi lehet a baja a GTX 295 vidikártyámnak? Vízhűtőblokkal vettem. Annyira beüzemeltem, hogy megnézzem működik e, még a ledjei zölden világítottak, a gép felismerte. A GPU 73 fokos, a memóriája (ha jól láttam hogy az) 66 fokos volt amikor kikapcsoltam.

Figyelt kérdés
Újrapasztáztam, mert az előző már bele volt keményedve eléggé. Összeraktam, hogy ismét megnézzem, de a ledjei pirosan és kéken világítottak, a gép pedig nem ismerte fel. Kikapcsoltam a gépet, megmozgattam a kártyát, de utána már a gép sem akart bekapcsolni addig amíg a kártyát ki nem szedtem belőle. Nem értem mi lehet a baj, nem törtem le róla semmit, statikus kisülést nem okozhattam, nem feküdtem rá. (Természetesen sokáig nem akartam használni, csak addig amíg megnézem jó e. Addig amíg nem lesz rajta megfelelő hűtés.)

2015. aug. 1. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!