Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régi codegen 200x...

Van egy régi codegen 200x tápom, ez elég egy amd A8 vagy A10- es géphez egy sata merevlemezzel, videókártya nélkül?

Figyelt kérdés
Illetve a 20 pines alaplapi táp csatlakozót be lehet dugni a 24 pines aljzatba? Nem hiányzik onnan az a4 pin. Csak átmenetileg lenne ez a táp, mert most nincs pénzem újra. 8 éve működik hibátlanul.

2015. aug. 3. 17:34
 1/4 Trevor. ***** válasza:

8 éve megy?

Lehet, hogy azon szerecsés kodegány tulajdonosok között vagy, amely tápokat FSP béllel szerelték még régen...

2015. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet. De a kérdésre koncentráljunk, légyszives.
2015. aug. 3. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit válaszolni. Ha szerencséd van akkor megy, ha nincs akkor nem. 20 pin-es csatlakozót be lehet dugni 24-pinesbe, az más kérdés hogy az alaplapnak elég lesz-e. (mert szokott lenni a tápokon egy +4 pines csatlakozó amit mellé lehet dugni ha kell)
2015. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Trevor:

Nekem is a régi gépembe az volt 7 év után cseréltem ki mert akkor tudtam meg hogy "jó" minőségűek, de addig nem volt vele gond és még mindig meg van. :D


Egyébként a kérdésre válaszolva. Rákötheted elméletileg el kell hogy bírja de nem árt ha cseréled valami normálisra FSP, Chieftec, Thermaltake...

2015. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!