Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB mikrofon csatlakoztatási...

USB mikrofon csatlakoztatási problémám van. Nem tudom használni, mert "nem ismeri fel az eszközt". Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy Auna 900B USB-s mikrofonom, de alig akar működni. A zöld égője mindig világít ha be van dugva, de a számítógépem (Windows 7) minden csatlakozáskor azt írja, hogy nem lehet felismerni, ismeretlen eszköz, a Windows leállította az eszköz működését, stb. 20'000 forint volt, elszomorító, hogy ezt csinálja. (A gépemmel nincs baj, minden más eszközzel működnek az usb portok.)

Ha esetleg felismeri néha, akkor egyből le is tölti a Microsoft webhelyéről az illesztőt/telepítőt. Aztán egyszer csak működés közben mintha tönkremenne, a gép azt jelzi, hogy nincs csatlakoztatva hangfelvevő eszköz. Ez után csak szerencsével tudom újra csatlakoztatni, hogy ismét letöltse és telepítse. Valami ötlet/megoldás? Kérem! :(



2015. aug. 4. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Drivert manuálisan telepítetted?
2015. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha felismeri, akkor letölti a Microsoft webhelyről és telepíti. Manuálisan nem tudom mit lehetne ezen kívül csinálni...
2015. aug. 6. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress hozzá hivatalos drivert, ha ez nem megy, akkor töltsd le ezt, s ezzel keresd meg (óvatos legyél vele, mert 1-2 gépen okozhat kékhalált a többi driver egyidejű installálása):

[link]

2015. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy volt ilyen kérdésem, közben megoldódott, le is írom mitől, hátha valakinek segítek vele:

Maga az operációs rendszer (eredeti windows 8.1) volt a hibás, újratelepítés után tökéletesen működött a mikrofon.

2018. szept. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!