Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fallout 3 hány fps-el menne...

Fallout 3 hány fps-el menne Intel HD Graphics integrált videókártyával?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
0 főleg ha pontosan azt sem tudjuk melyikkel
2015. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
asszem 4000 de nem biztos
2015. aug. 4. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Az "asszem" szót nem szokás használni.

Vagy tudom vagy nem tudom.

Ha tudod leírod

Ha nem tudom akkor szépen megnézed és ismételten leírod.

2015. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért mert nem 100%-ban emlékszem a fajtájára nincs jogod ilyen kioktató, lenéző stílusban ezt közölni.Azon tudsz gondolkozni hogy szólj (elnézést, írj) hozzám mint egy hároméves kisgyerek, de a fent említett kérdésre semmi használhatót nem sikerült írnod.Nem is értem miért pazarlod az idődet erre ha nem nyújtasz egy kis segítséget sem.Ha tényleg érdekelne az hogy a kérdésemre válaszolj nem arra várnál hogy én mit fogok következőleg írni, hanem például a legáltalánosabb videókártyákat felsorolnád és leírnád hogy melyikkel mennyi az annyi.Ha következőleg sem sikerül semmilyen használhatót hozzászólnod tégy magadnak egy szívességet és ne pazarold az idődet rám és a kérdésre.Köszönöm.
2015. aug. 4. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van, a kérdésednek ebben a formájában semmi értelme sincs. Ráadásul a többi komponens is befolyásolja a játék futását..
2015. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Youtube nézd meg ilyen egyszerű, amúgy meg ha azzal se vagy tisztába hogy milyen az a intelHD graphics akkor ne sértődj meg ilyen válaszokért, inkább járj utána és ha mindent tudsz akkor kérdez NE felkészítelenül.
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire kiokítasz akkor:

1. nekem van időm bőven mert csak 16-a körül kezdem a melót.

2. Aki nem bírja a kritikát (nem is annak szántam) "az" akkor "minek van"?

3. Most akkor VGA-ról vagy IGP-ről akarsz beszélgetni az értelmetlen kérdésed alatt?


Most mondok egy pédát neked és próbálj rá válaszolni.

A Ford Mustang hány lóerős?


Ha végig gondolod a kérdést és rájössz, hogy milyen adatok hiányoznak akkor megérted, hogy mi is milyen adatokat hiányolunk......

2015. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Az Intel HD eleve gyenge, de egy HD4600 már használható valamire. És dual channel ram is fontos.
2015. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az attol fugg mikori milyen felszereltsegu es mennyire huztak a motorjat. Latod ez se egyertelmu😉
2015. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!