Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj, ha a lent leírt...

Az baj, ha a lent leírt gépemmel egy Full HD 60FPS-es 5-6 perces videót ha lerenderelek mp4-be, akkor zúg mint az állat? (Gép lent)

Figyelt kérdés

Proci: Athlon II X4 635 2.9Ghz

Ram: 8GB lesz, de most 4GB van

Videókártya: MSI GeForce GTX 750Ti 2GB OC TF (A VGA gyorsítás engedélyezve a Sony Vegas Pro 13-ban legfrissebb)



2015. aug. 5. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Renderelésnél extra teljesítményre van szükség, ami plusz hőtermeléssel jár. Ilyenkor a hútőventilátor rákapcsol egy kicsit, a megfelelő hőfok fenntartása érdekében.

Ez így normális, azt lehet mondani.

2015. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Csak tegnap mondjuk éjjel a nagy kussba eléggé hangos volt, és nem szoktam meg ezt.:D
2015. aug. 5. 09:05
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, teljesen normális.


Az én régi pentium 4 d-m úgy zúgott mint Paks.


A jelenlegi i5 4440-em teljesen csendben van.

2015. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is P4-em volt előzőleg, azzal is rendereltem videókat, viszont nem 60FPS-be és nem FHD-ban. De hát a 2GB ram nem valami vonzó:D Szerencsére már le lett cserélve
2015. aug. 5. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1 GB RAM volt benne.


480-ben a 30FPS-ses videót lerenderelni....


Zúgott mint Paks.


És a legjobb akkor volt, amikor már azt hittem nincs tovább.


egy 30 perces videót renderelt 87 percig. 10 perc után minden venti maxon pörgött. 30. percben még egyet feljebb kapcsolt. Itt már ha valaki rendesen beszélt nem lehetett hallani, mit mond. 60. percben már süvített, már lassacskán kiabálni kellett.


És a kegyelemdöfés a 80. percben volt, amikor is valami elpattant benne, és a ventilátorok olyan szinten felpörögtek mint még soha. a ház elején érezni lehetett a szívó hatást, a hátulján pedig nagyon-nagyon erős levegőáramlatot.


Emlékszem egy mondatra. Jött ismerősöm, benyit a szobámba: "Mi a sz*rt csinálsz a gépeddel? Úgy búg mint Boeing b*szki!


xD

2015. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg nekem még GTA 5 közben zúg kb 10-12 óra után, de mint a sz*r.:D Vagy az Athlon II X4 635 vagy a 4GB ram a hunyú, de az meg 1 héten belül cserélve lesz:D Szóval ha akkor is hangos, akkor a proci miatt lesz, de legalább nem fog akadozni.
2015. aug. 8. 23:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyári hűtőknek sajna van hangjuk, amióta vettem egy normálisat, azóta el is felejtettem a zaj problémát.
2015. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A proci lesz oda kevés.
2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A vágáshoz, vagy a játékhoz? Amúgy felfedeztem azt, hogy az OBS jobb, mert több jelenetet hozzá tudok adni, és ami Actionnal 4GB, az OBS-el 640MB és 20 perces a videó. Szóval akkor a mérete se lesz akkora. Leginkább LoL-t veszek fel, azért is kell.
2015. aug. 26. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak éppen a minőség nem lesz olyan. Ne mond hogy de !

Mondjuk a lol-nak úgy is mindegy. :)

2015. aug. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!