Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lg f70 -ről érdemes Lumia...

Lg f70 -ről érdemes Lumia 640-re váltani?

Figyelt kérdés
Pl fényképező, gyorsaság, internet, skype ,viber, telefon része, hangja vajon jobb-e?
2015. aug. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind attól függ hogy mennyire kedveled a WP-t.

Én már lassan egy jó egy éve használok WP-t android helyett és azt kell hogy mondjam sokkal jobb mint az android.

Lehet fogalmazni úgy is hogy az olcsó iOS.

Azért is mert nem akad, nem fagy, gyors és valamilyen szinten ez jellemző az iOS-ra is.

Ami nagy hátrány hogy sok alkalmazás nincs rá, de ha téged nem zavar akkor már nincs gond.

De ha az lesz amit igérnek a WP10-el hogy az android és iOS alkalmazások futni fognak rajta akkor már lesz nagyon sok alkalmazás.

Nekem nem 640 van hanem 530 ami azért gyengébb de gondom nincs vele eddig nem fagyott nem laggolt, nagyobb játékokat is simán visz (pl asphalt 8).

2015. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a kamera?
2015. aug. 6. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy most megnéztem a 640 kameráját elég jónak tűnik.

Nekem az 530-ba nagyon rossz kamera van.

De a 640-be már okés.

Nagy felbontású kép

FHD videofelvétel.

2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi! Ment a zöld.
2015. aug. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!