Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 frissítés hiba:nem...

Windows 10 frissítés hiba:nem sikerült frissíteni a rendszer számára fenntartott partíciót. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#partíció #Windows 10 #hiba nem sikerült
2015. aug. 7. 11:18
 1/5 anonim válasza:
Esetleg nem volt számára elég hely?
2015. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A C-n 11 gb szabad hely van.
2015. aug. 7. 18:02
 3/5 anonim válasza:
tudtommal 15 vagy 20 Gb hely kell neki
2015. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, Win10 és Win7 van a gépen, legálisak, Win10 (insider) Enterprise, Win7 ultimate. A lemezen 86Gb és 52Gb szabad hely van, de a fenti hibát kapom, azzal kiegészítve, hogy számítógép alkalmatlan Win10 futtatására, ami azért fura, mert a 64bit-es Win10 fent van. Természetesen az Acer oldalára irányít, hogy vegyek új gépet. Itt valszeg susmus van, mert egyik módszer sem vált be eddig, még a partíció manuális 100-ról 300Mb-ra növelése, és a registry szerkesztése sem.
2015. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vakherda válasza:
[link] címről a free verziót le kell tölteni (csak a free verzióval lehet megcsinálni vásárlás nélkül a trial nem jó). A C meghajtó méretét módosítani kell, hogy előtte legyen hely (én 3 Gbyte-ra módosítottam), majd a segéd partíciót meg kell növelni (én így 3,1 Gbyte-ra tudtam növelni a 0,1 Gbyte-ról) újraindítás után megcsinálja a program a módosításokat, és már nem hal bele a windows 10 telepítő, hanem el kezd telepíteni.
2015. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!