Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van ez az integrált VGA...

Hogy van ez az integrált VGA fm2-be?

Figyelt kérdés

ha én most veszek egy:

ASROCK Fatal1ty FM2A88X+ Killer alaplapot 26ezerért, akkor abba van egy integrált videokártya? magyarán megspórolom a videokártya árát?

meg hogyha veszek bele egy AMD A10-7850K-t amibe van megint egy integrált videokártya, akkor 2VGA-m lesz, amiknek a teljesítménye összeadódik?

egyáltalán nem értem ezt az alaplapba/prociba integrált vidoekártyát.. :(

és még olyan kérdésem lenne, hogy ez 16GB rammal, mennyire használható játékra?



2015. aug. 8. 13:13
 1/7 Trevor. ***** válasza:

Az alaplapban nincs.

Ha A10-7850K-t veszel (ami egy APU), akkor az a rendszermemóriát fogja használni, vagyis dual channel 1866mhz legalább, de inkább magasabb órajelű ram kell. El lehet vele játszogatni, a mai játékokkal is.

2015. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval megveszem ezt az alaplapot, és az a10-et

akkor kell hozzá egy jó ram, és megspóroltam egy VGA árát?

és akkor ez alaplapi csatlakozókra kell kötni a gépet

akkor pl: a GTA V mediumon elfutna 1440x900-ba

meg azt hogy lehet megcsinálni, hogy veszek hozzá egy VGA-t és akkor így nagyon erős lesz, mert dualba működnek?

és gondolom nem lehet Nvidia a VGA

2015. aug. 8. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alaplapba integrált gpu k nem jók, úgy igazán semmire sem, sd videót sem tudnak sokszor normálisan lejátszani. Nincs olyan, hogy 50-60k s kiadással(cpu+lap) megspórolsz még egyszer ennyit, az apu k nem gamer gépekbe készültek, ha azt akarod, hogy normálisan nézzenek ki a játékok, és normálisan is fussanak, akkor nincs kiskapu.

A többit leírta az első.

2015. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:

Mivel GTA5-ben a medium a legalacsonyabb grafikát jelenti, ezért igen.

De nincs sok értelme így gépet építeni. Nem spórolod meg a videokártya árát APU-val, az nem arra való. Az arra való, hogy akinek kevés pénze van gépre, az viszonylag olcsón, alacsony részletességgel tudjon játszani, de jobban, mint egy Intel IGP-vel. Van lehetőség dual graphics-ra (vagyis egy erre alkalmas AMD kártyát teszel a gépbe), de attól sem lesz erős. Ha pedig erősebb kártyát teszel a gépbe, akkor értelmetlenné válik a relatíve erős IGP.

2015. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor veszek egy AM3+os alaplapot 22ért, meg egy fx-6300at

4GB ram, meg egy 750TI, és ha lesz több pénzem akkor veszek még 4GBramot,mert jelenleg nincs pénzem 8GB-ra

vagy valaki összetudna nekem álíltani 100 000körül egy gépet

annyi lenne a lényeg, hogy 1TB vinyó nem kell SSD

meg AMD proci, és Nvidia VGA

2015. aug. 8. 13:56
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy jobban járok egy AMD VGA-val?
2015. aug. 8. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van, gta5 jól menne vele(4gb rammal nem tudom hogy teljesít, de a cpu\kártya elég neki 1080p re).
2015. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!