Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a konfigurációról mi a...

Erről a konfigurációról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Asrock B85M PRO4 alaplap 18743 Ft

Intel Core i5-4460 processzor 51923 Ft

2 * Kingston 4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black 6990 Ft

Gigabyte R9 380 4GB DDR5 GV-R938G1 GAMING-4GD videokártya 71599 Ft

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez 14575 Ft

Chieftec 500W CTG-500-80P tápegység 17158 Ft

Fractal Design Core 2300 FD-CA-CORE-2300-BL számítógép ház 15705 Ft


Játékra lenne főleg. Igazából eredetileg egy Sapphire R9 380 4GB DDR5 Nitro -t ajánlottak de az eltűnt pcx-ről. Ez a Gigabyte megbízható? Milyen szinten futnának rajta a játékok (pl.: witcher 3, gta 5 meg hasonló újabbak)?

Illetve mit jelent az OEM a tápegységnél? Mert eddig laptopom volt és olvastam, hogy akkor abból kivették a kábelt meg a lemezt meg nincs doboz sem, de ha nekem nincs tápkábelem, akkor azt még majd külön kell vennem? Az milyen árban van általában?



2015. aug. 8. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó lesz, egy jó darabig kiszolgálja igényeid (w3, gta).


OEM termék meg ahogy írod. Csupaszon kapod, max 1 zacskóban. Nincs tartozék etc, semmi.


Egyébként nincs olyan hogy megbízható. Minden gyártótól ki lehet fogni hibás terméket.

2015. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár még annyit, hogy ha később lesz rá pénzed, egy SSD-t majd szerezz be, mert ezzel a terás winyával nem igazán szép dolog játszani.
2015. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
SSD beszerzésén gondolkozok (bár nem hiszem, hogy játékok fognak rámenni, mert ahhoz elég nagy kéne), de most sajnos nem fér be a keretbe.
2015. aug. 8. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
még esetleg annyi, hogy akinek van tapasztalata a pcx-es gépösszeszerelésről az elmondaná? például hogy küldik a gépet? megkapom a dobozokat is vagy csak az összeszerelt pc-t? meg úgy általában a minőségéről? mert nagyon szívesen csinálnám én magam, de félek, hogy esetleg elrontom.
2015. aug. 8. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is mostanában, de év végére, esetleg jövőre már biztosan normális áron lesznek a 250-es példányok (25k). Egy ilyet mindenképp javaslok majd beszerzésre.


A pcx összeszerelése meg nem hiszem hogy rossz lenne. Az nekik is ártana, de ugyanakkor nem hiszem hogy a kábelek ízléses elrendezésével foglalkoznak majd.

2015. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve, összeszerelve rendeltem a gépet, akkor teljesen normálisan összeszerelt gépet kaptam, a termékek dobozait pedig a gép mellé küldték.


[link]


Visszajött a nitro, csak most rejtélyes módon megugrott egy tizessel az ára, így már lassan r9 290-en is gondolkozhatnál...

2015. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát akkor mindenképp a gigabyte marad... igazából olyan 75-77et szántam kb videókarira (olyan 210ezrem van rá)

az r9 290 mennyivel jobb mint egy r9 380?

2015. aug. 8. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Áttekinthető összegzés:


[link]


De ha tényleg túl sokallod az árát, akkor jó az is, amit mondtál. Valamit valamiért, mindig van jobb megoldás, ha van rá pénz.

2015. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gépösszeszerelésnél összerakják a géped, leküldik a gépház dobozában az összeszerelt gépedet, és mellé még a tartozékok dobozait is.


Ha olyan a ház, amiben el lehet vezetni a kábeleket, akkor igen is foglalkoznak a kábelek elrendezésével.

2015. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!