Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy asus x552mj típsuú...

Lenne egy asus x552mj típsuú laptoppal win7 operációs rendzerrel videókártya driver problémám. Tudnátok segíteni? Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy asus x552mj típusú laptopot amire alapból windows 8.1-et lehetett feltenni(mivel azt támogatja, de a 7-es nem tom h ment fel akkor). Nem igazán vagyok a 8.1-el megbékélve mostanság mivel elég sok probléma volt vele.

Megpróbáltam rá feltenni egy win7-et, azzal hogy feltegye magát a rendszert nem is volt gond, a driverekkel sem annyira eggyel kivéve a videókártya driverével.

Az integrált intel videókártyát feltette, de az nvidia geforce 920m típusú kártya driverét sehogy sem akarja feltenni és csak win7 alatt van ezzel az egy driverrel probléma.

Már próbáltam hogy szedek le az nvidia oldaláról win7-hez, de miután felteszi elindítanám az nvidia vezérlőpultot és leáll, azonnal valamint az eszközkezelőben ismeretlennek jelzi a kártyát.



#Windows 7 #asus x552mj
2015. aug. 9. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet 64 bites oprendszer kéne ha nincs mer ahhoz van hd grafics driver és akkor azután rakd fel az nvidiát gyártó honlapjáról vagy asustek hivatalos honlapjáról de ott minden fön van, plusz nem árt felrakni pce vezérlőt meg asus alaplaphoz chipset drivert, jó szórakozást a win 7 hez mert elég körülményes, inkább ha lehet win 8 at próbálj azzal tuti megy a gyári lemezt berakod és mindent fölrak ami kell
2015. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Javítok bocsi. Nem támogatja a laptopod a WIn 7 et, egy csomó drivert nem érzékel amit Windows 8 on igen, sajnos ez van ez már UEFI kompatibilis, álj át 8.1 re, meg lehet szokni nem olyan rossz és már sztem teljesen stabil, vagy windows 10 de nem ajánlom mert még elég beta cucc szoval hanyagold.
2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!