Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes fejleszteni vagy...

Érdemes fejleszteni vagy egyértelműen új gép?

Figyelt kérdés

AMD Athlon 64 processor 3200+ 2.00GHz

1 GB RAM

Nvidia GeForce 6600 256MB DDR

Nem mai darab, de új gépre nem igazán van pénzem. Fejlesszek? Ne fejlesszek hanem várjak és ha több pénzem lesz akkor új gép? (esetleg gondolkodtam konzolba)


2010. márc. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég gyenge. Vegyél újat, vagy konzolt
2010. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:
Mindennek az alaplap a lelke. Nézd meg az alaplap "korlátait" és azon belül, ha megéri neked a fejlesztés akkor fejlessz, ha elegendő teljesítményt nyújt úgy. De sokszor, egy régit felújítani, nem feltétlen költség takarékosabb mint egy "újat építeni" Ugyanis a régebbi típusú gépalkatrészek szinte már borsosabb áron kaphatók, mint az újabbak. Nézz csak meg egy különbséget egy ddr1 és ddr2 memória közt .. melyik az olcsóbb
2010. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:
az előző vagyok megint .. kifelejtettem belőle, az ár-érték arányt, könnyen dobálózunk azzal, hogy vegyél újat. Mire akarod használni, és az mennyit ér meg neked. ezt a kérdést tedd fel magadnak, mielőtt bármiben is döntesz :)
2010. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még RAM-ot legalább 2GB legyen talán még egy 88GT is belemegy! és igen nézd meg előbb az alaplapot ha megy a ddr2 és komoly a cucc akkor még ne temesd el!
2010. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konzolban ne gondolkodj:D Nem éri meg szinte semmivel se jobb,meg a netes játék is necces rajta.De ha valami oknál fogva mégis konzolt vennél, akkor xbox360-at :P
2010. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De am tényleg nem jobb(tapasztalat).Én 2 éve vettem wii-t de nagyon megbántam,kb félévet használtam.Annyi pénzből most lehetne egy kibszott jó gépem(igaz most is az:D):S
2010. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!