Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgató a jobb? A...

Funny24 kérdése:

Melyik fejhallgató a jobb? A Razer Kraken vagy a SteelSeries Siberia V3?

Figyelt kérdés

Mivel és miért?

Érdekel a pro a 7.1 és a sima v3 és a Prism is.



2015. aug. 9. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Siberia V3 mikrofon megoldása egy vicc. Simán begerjed, annyira közel van a hangszórókhoz. A kraken hozza az elvárt minőséget, bár nekem a színe nagyon nem tetszik.


Ha meg kraken pro árát nézzük, akkor inkább vennék még egy ozone ocelote blast-ot, bár a kábele vékony és hamar feltekeredik, de ha figyelsz rá nagyon jó minőségű és nem törik meg a kábel se.

2015. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
razer,mert tartósabb és nekem v3-am van és kb fél év után elkezdett a fej pántja bomlani!
2015. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SylwerStone ***** válasza:
Egyik se éri meg azt az árat. Hyperx cloud + Xonar u3
2015. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő hulladék, a #3-asra hallgass!
2015. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kraken közül melyik?

A Pro is jó egy Xonar u3-al.

Meg van a croma.

Melyik jobb játékra?

2015. aug. 10. 18:29
 6/10 SylwerStone ***** válasza:
Nem érted, hogy a Razer nem fog olyan hangzást adni mint a HyperX? A HyperX egy átnevezett Takstar pro 80 hifi füles.
2015. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Már eldöntötte, hogy a (szerinte) legjobban kinézőt veszi meg, a hangzás nem érdekes, menő legyen. Szerinted tudja, mi az a Takstar?
2015. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azért tetszik mert jól néz ki.

Igen nem tudom milyen.

A cloud 2 is jó?

2015. aug. 10. 22:08
 9/10 SylwerStone ***** válasza:
A cloud 2 ugyan az mint az 1, csak jobb mikrofonnal, meg kapsz hozzá egy USB-s hangkártyát, ami rosszabb mint a Xonar U3, ezért ajánlottam a Cloud 1 + xonar u3 párost, mivel a mikrofon az elhanyagolható különbség.
2015. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sziasztok !!!! nekem több headsetem is van a legrégebbi az a Plantronics GameCom 788, ami DOLBY PROLOGIC IIX hangzással bír, és mindenféle hangtesztekkel összehasonlítva hangszóró,mikrofon, más headsetekkel szemben a Plantronics a legjobb hangzású headset, és tartós is, tudom sokan nem ismeritek a márkát, mert általában mindenkinek SteelSeries,Razer,Cloud, headsettel játszik,de hidje el mindenki ha egy Plantronics GameCom 788-at kipróbál elismeri hogy hangzásban a Razer Kraken,SteelSeries Siberia V2-V3, Cloud ezektől mindtől jobb és mégis olcsóbb is,van egy másik Plantronics RIG ami szintén egy nagyon jó minőségű headset, itt kapsz a headset mellé egy keverőt amihez egy ideűleg tudod a telefonodhoz csatlakoztatni és a gépedhez csatlakoztatni a headsetet,ami nagyon jól jön telefon hívásoknál csak megnyomod a keverőn a telefon hívás fogadás gombot és már beszélhetsz is,a másik a Razer BlackShark Expert 2.0 amit én néhány napja vettem 45000 FT-ért nagyon jó mikrofon jó hangzás masszív szinte a teljes headset fém és marha hangos is,a SteelSeries headsetek nem a tartósságukról híresek sokan állítják ezt,én ezért nem mertem venni SteelSeries headsetet, én ha a kettő közül választhatnék a Razer mellet döntenék mert tovább fog tartani tartósabb, de ha nem a kettő a két lehetséges nem zárkózol el más márkától akkor mindenképp 20000 FT-ért a Plantronics GameCom 788-at ajánlanám,ha még több pénzed lenne vagy gyűjtenél hozzá akkor Razer BlackShark Expert 2.0
2016. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!