Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A leptopom egere lefagy....

A leptopom egere lefagy. Mitől lehet? Mi a baja?

Figyelt kérdés
szóval most lenne benne vincseszter cserélve és ha elemről működik, akkor lefagy az egér. meg észrevetem, hogy az újabb vincseszter nem olyan gyors, mint a régi volt, ez mitől lehet? lehet vmi gond a biosszal?
2008. szept. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én első szúrásban szoftverhibára gondolnék, minthogy az új vinyóra is fel kell rakni az op-t, valószínűleg a telepítésnél volt a gond, és amitt fagyogat. Bár azt nemigazán értem mi fagy le. Csak az egér, vagy a touchpad is? illetve teljesen lefagy az op, vagy csak az egérmutató? Nem állítottad be véletlenül, hogyha akkuról megy, akkor kikapcsolja az egeret (vagy usb portot ahova az egér be van dugva)?

A vinyó meg valszeg azért lassabb, mert gyengébb minőségűt vettél bele, mint a régi volt.

2008. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oprencer át lett ghostolva. a vinyó meg ugyanaz a gyártó, 100 gigával nagyobb és nagyobb a teljesítménye is. a touchpad szokott lefagyni, de csak windows alatt, linux alatt nem. és csak akkor fagy le, amikor elemről megy. külső egeret nem használok.
2008. szept. 6. 14:50
 3/4 anonim válasza:
akkor telepitsd fel rendesen azt az operációs rendszert, addig érdektelen a kérdésed,legalábbis számomra. nem hallotad hogy a ghostolás csak akkor müxik 100%on ha nem cserélsz hardvert?
2008. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az a ghost lényege, ha elszáll a vinyó, akkor újra lehessen rakni akármikor? nem értem, mért kavarna be a vincseszter ...
2008. szept. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!