Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ha a videókártyám...

Normális ha a videókártyám hűtőpaszta nélkül használhatatlan?

Figyelt kérdés
Van egy 9600gt vga-m, ma leszedtem róla a hűtőpasztát gondoltam még nyerhetek is vele hőmérsékletet ha túl régi van rajt. Bekapcsolás után alaphelyzetben 82-ről egészen 92ig ment játék közben 1 perc alatt túllépte a 100fokot. Szerencsére maradt 1 tubus hűtőpasztám amit fel is raktam a karira és most ismét, alaphelyzetben 50fokon üzemel.

2015. aug. 11. 00:00
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Mivel hűtőpaszta nélkül nincs minek kitöltenie a felületi egyenetlenségeket a GPU és a hűtőborda között, ezért igen.
2015. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értem de bármilyen terhelés nélkül vagyis futó alkalmazás nélkül, 92 celsius fok nem kegyetlenül kva sok ?:D HWMonitor 0%-os terhelést ír...
2015. aug. 11. 00:20
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Ha jól tudom, ez még olyan régi, hogy nem veszi le az órajelet, ha nincs terhelve, így persze, hogy melegszik.
2015. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként szerintem se veszi le, de Msi afterburnerrel sikerült állítanom...

2015. aug. 11. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!