Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot tudtok, és...

Milyen laptopot tudtok, és ajánlotok 140. 000 és 180. 000 forint között, amin azért ha kell, elfutnak játékok is?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem a gamer árkategória,de szeretném hogy az árhoz képest mindent ki tudnék hozni,hiszen egy darabig ezt fogom használni.

Azok a szempontok,amiket keresés közben figyelembe vettem:

-Operációs rendszerre nincs szükség(nemrég ruháztam be egy 8.1-re)

-a merevlemezt idővel cserélni fogom,vagy ssd kerül be a dvd-lejátszó helyére,tehát azzal nem kell foglalkozni

-memória bővítéssel is számolok a későbbiekben,így az sem baj,ha csak 4 gb van benne,de pozitívum,ha több slottal rendelkezik

-processzorból intel i7,vagy i5 lenne,amit szeretnék,azokból is az 5k és a 4k szériából,és pozitívum,ha 4 magos(a cache-t nem írom,mert ahogy néztem,ebben az árkategóriában mindegyik 3Mb-os)

-videokártyákról nem sokat tudok,de itt is a maximumot szeretném kihozni....

Egyéb dolgok,amiket azért megemlítenék:

-nagyon régen használtam laptopot,nem emlékszem az akku mennyire volt kritikus,de szeretném ha nem lenne vele gond

-pozitívum,ha a kijelző matt

-és legutolsó sorban,ha már csak ezen múlik a dolog,akkor a letisztult,szép laptop is pozitívum

(tudom hogy gáz,de ha valami drágát veszek,egy fél évig gondolkozom rajta hogy megérte-e,és ilyenkor ez segít meggyőzni magamat...amennyiben magával a géppel semmi baj nincs)

Én értem hogy jó laptopot nehéz ilyen árkategóriában találni,és igyekeztem úgy írni a szempontokat,hogy ne fix-ek legyenek,illetve nagyjából felállítottam egy sorrendet hogy mik a fontosabbak.

Kérlek segítsetek, tényleg sok időre tervezem venni, és kell a munkához.Ha tudtok akcióról,vagy jó ajánlatról,megköszönöm,ha belinkelitek.

Köszönök minden segítséget!



2015. aug. 11. 16:36
 1/2 szántóvető ***** válasza:

ennyi pénzért csodát ne várj,a szűk keresztmetszet a vga lesz.gtx950m,ennél jobbat nem találtam ebben az árkategóriában.de ha több évre tervezel akkor megfontolhatnád hogy megtoldod egy 100-assal a keretet.itt van 2 gép:

[link]

[link]

2015. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A probléma az,hogy az elkövetkező fél évben kelleni fog,tehát nem várhat...
2015. aug. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!