Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha másolni próbálok, teljesen...

Ha másolni próbálok, teljesen mindegy merre, külső-belső, a vége az, hogy 3-5 másodpercen belül leválasztja a külső meghajtót, és vissza, max 1 kisebb fájlt sikerül átmenteni, de inkább 20GB körüli lenne jó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ma érezett meg az új asztali gépem,120 GB-s SSD-re váltottam a rendszernek, és mellé egy 1TB-s Hdd-t minden másnak. Új gép, új oprendszer, úgy voltam vele, kipróbálom a Windows 10-t. Pillanatok alatt felment, igen hamar megörültem, viszont belebotlottam olyan hibába, amivel még nem volt dolgom, és nem is találtam még csak irányt sem, hogy mi lehet a gond. Arról van szó, hogy ha másolni próbálok, teljesen mindegy merre, külső-belső, a vége az, hogy 3-5 másodpercen belül leválasztja a külső meghajtót, és vissza, max 1 kisebb fájlt sikerül átmenteni, de inkább 20GB körüli lenne jó. Asrock 970 Extreme3 2.0, Kingston HyperX SSD, Toshiba vinyó a konfig erre eső része, jó lenne valami megoldás rá, eddig csak HDD-t használtam, lehet, hogy valami kimaradt telepítésnél?

2015. aug. 12. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáltad másik USB-porton is?


A HDD milyen fájlrendszert használ?

2015. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam első és hátsó USB 3.0-n, 2.0-ra rá sem próbálok, NTFS minden partíció.
2015. aug. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!