Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PRESTIGIO MultiPad Wize 5002...

PRESTIGIO MultiPad Wize 5002 Mi a véleményetek erről a Tabletről?

Figyelt kérdés

Vennék Tabletet, főleg Fimezéshez, utazáshoz kell.

Médiában most le van értékelve 35-re, megér annyit? Ha nem mit ajánlotok max 40 000-ig.

Ami fontos: üzemidő, teljesítmény, szép kép.



2015. aug. 13. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy forintot se adj érte. Az enyém 1 év alatt 3x szart be. Válassz valamilyen nagyobb márkát nevesebb gyártótól. Samsung Tab 4-et ajánlanám. Én most Tab 3-at használok már nagyjából 2 éve és soha nem volt vele gond. Felbontás tökéletes és az aksi is meglepően jól bírja még mindig.
2015. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Én már megszívtam 2 olcsó tablettel is, soha többé nem akarom átélni ugyanazt. Media Markt eleve túlárazott, nem is kicsit.
2015. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Media nem olcsó, de kaptam egy 30 000 Ft-os utalványt oda. de jelenleg már többen szóltak, hogy nem jó, Samsung-ot vagy Assus-t nézegetem.
2015. aug. 13. 10:28
 4/4 anonim válasza:
Nem rossz tablet nekem van egy, a 7000mAh-os akkuval el lehet lenni egy ideig, ez miatt a töltés elég sokáig tart, de megbízható kis darab. A nagy IPS kijelző miatt kifejezetten jó filmezésre, a teljesítményét tekintve erős középkategóriába tartozik. Ár érték arányosan szerintem jó választás...
2015. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!