Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv az lenne a baj, hogy fent...

Gyilok91 kérdése:

Üdv az lenne a baj, hogy fent van a gépen a Battlefield 4 és akad. Nem az a nagy játszhatatlan hanem pont annyira akad hogy zavaró legyen van hogy nem is akad, de máskor teljesen?

Figyelt kérdés
A minimum gépigénye meg van : 1db 2Gb-os 1333 és 1db 4Gb-os 1333 Ram van. A proci egy AMD phenon 2 x4 965 4x 3.4 GHz a videokártya: Shapphire Radeon HD6770 1GB 128 bit DDR5 a netem egy 10Mb Telekomos (tányéros)?

2015. aug. 13. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd lentebb a beállításokat/felbontást, amíg jobb nem lesz.
2015. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64 bites verziót indítod? Én anno hónapokig szívtam emiatt, csak vettem a memóriákat(:D), aztán kiderült, hogy originben át kell állítani, hogy a 64bites exe fusson.
2015. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen low grafikán van és most néztem meg és az Origin is a 64 bit-est futtatja.
2015. aug. 13. 21:55
 4/9 A kérdező kommentje:
A játékban a beállítások/ grafika és néztem egy tesztet amit a játék futtat le és ott minden jó neki 60 feletti fps-t ír de valóságban csak ugrál összevissza.
2015. aug. 13. 22:08
 5/9 HUN_Sector ***** válasza:

direct x frissítés

patchelés

vga driver frissítés


Eredeti a bf4?

2015. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a multiplayer esetén a minimum konfig köszönő viszonyban sincs a valósággal. A Te gépeden low beállítással jól kéne futnia, ha kikapcsoltad a dx11-es effekteket. A játékon belül ezt nem lehet megtenni, kell hozzá a BF4 Setting Editor nevű program.


Azért a tányéros net sem életbiztosítás a drasztikusan ugráló ping-ek miatt! Ha késnek a válaszok a szerver felé, sokkal többször alulmaradunk a tűzharcokban.


Kapcsoljad ki a dx11 effekteket és ha lehet váltsál vezetékes netre. Jó játékot!

2015. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a drivereket a directX 11 van fent letöltöttem a BF 4 Settings Editort is ott is minden a minimumon és akad. Nem tudom ha vennék egy 2Gb-os videokártyát akkor jó lenne-e ?
2015. aug. 14. 11:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos egy kicsit okosabb lettem :D megnéztem mindent és azt vettem észre, hogy a játékban a teljesítmény grafikon és az fps is ugrál de folyamatosan. Megnéztem a procit és meg van a ludas elvileg 4x 3.4GHz kellene járnia de ő csak ugrált 800Hz-3.4GHz között ezért overclocking-ban felhúztam 3.5GHz-re és folyamatosan azon van így a játék se akad bár a táp és a proci is elég meleg proci(70) a táp meg gépházon keresztül is érezhető hogy meleg így igen csak csere
2015. aug. 14. 14:42
 9/9 Gamer Xtreme válasza:
kiváló hűtés,legfrissebb driverek,kisebb felbontás illetve grafikai beállítások :) és máris tökéletesen megy a bf4
2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!