Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom újratalepíteni a...

Hogyan tudom újratalepíteni a gépemet? Egy igencsak bosszantó hibába ütköztem. (32 bitről 64 bitre (Windows 7 Ultimate) )

Figyelt kérdés
egy usb-s bootot csináltam hogy telepítsem a 64 bitse windows 7 ultimate-t a gépemre, jelenleg a gépem 32biten fut és szeretném újra telepíteni a gépem, egyuttal 64 bitre átrakni, hogy lenne ez lehetséges ? mikor megpróbálom elindítani a telepítőt akkor azt írja hogy ez egy 64 bitse telepítő és nem passzol a verziójával a gépnek, de hát ezt tudom, direkt le akarom törölni az egész gépet és felrakni a 64 bites verziót. bebootolni meg nem tudom mert valószínü béna vagyok. El tudnátok halmozni jó tanácsokkal mi ilyenkor a teendő, hogy kezdjek neki ?

2015. aug. 14. 01:31
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Be kell bootolnod.
2015. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a teendő, hogy beírod google-be, hogy windows 7 telepítése usb-ről, és ki fog adni neked százezer szájbarágós leírást, amit ide aligha fog bárki bepötyögni.
2015. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. 64 bites egyáltalán a processzor?

2. Windowból indítottad a telepítőt, vagy rendesen bootoltál?

2015. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rufus-al kiírod a windows iso-ját pendrive-ra, aztán újraindításkor pendrive-ról bootolsz. Ha eddig nem világos, akkor neki se kezdj.
2015. aug. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donfetibo ***** válasza:
#4 válaszíró elfelejtetted, hogy ha a biosban nem tudja beállítani, hogy honnan bootoljon, akkor újraindítás után kezd el nyomkodni (általában az F2 F8 F12) billentyűk szoktak lenni a boot menü gombok valamelyikét és ott állítod be, hogy USB-ről bootoljon!☺☻
2015. aug. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4/5 tietek volt a legjobb válasz, am kérdés kiirása után rátaláltam rögvest a megoldásra, köszönöm azért
2015. aug. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!