Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a laptopban milyen...

Ebben a laptopban milyen intel integrált vga van? Szerintetek ezen a laptopon elfutna mondjuk egy cod4 vagy kicsit jobb játék is?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni menyasszonyomnak egy laptopot nem nagyon szokott játszani de azért jó lenne ha valami normális is elfutna rajta mert ki tudja.Néztünk a tescoba egy laptop csomagot de sehol nincs feltüntetve milyen vga van benne csak intel hd grapics.

Ezz lenne az: [link]

Meg van egy nagyobb változat de szerintem ugyan az a vga csak a többi nagyobb: [link]


2015. aug. 14. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem mondható éppen új játéknak:


[link]


Így elég durva lenne, ha nem futna...


...napersze lehet, hogy nem FreeDOS-on! :-)

2015. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De engem a laptopban lévő vga érdekelne hogy mi az intel hd mi? 2000,3000,4000,5000 vagy milyen van benne?
2015. aug. 14. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én gépemen a CoD is beszaggatott néha, CoD 2 fel sem települt, a CoD 4-ről nem is álmodtam. 512 vga, 2gb ram pentium 4
2015. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem erős gépem van elfut minden de ez a menyasszonyomnak lessz és az érdekel milyen vga van benne intel hd hányas vga van benne nem tudjátok?
2015. aug. 14. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vársz tőlünk. Menjünk be a tescóba és kérdezzük meg?
2015. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak hátha valakinek van ilyen és tudja? Enyi pénzért nem várok sokat tőle csak néztem az euronicsba de ott se nagyon van 120 körül jobb.
2015. aug. 14. 08:09
 7/8 donfetibo ***** válasza:
Az biztos, hogy a Celeron procisat ne vedd meg az nem játékokra való max. arra hogy a jegyzettömböt kezelni tudja de nem játékra azt lődd ki a terveidből!☺☻
2015. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És tudnál mondani 100-120 körül egy normálisat?
2015. aug. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!