Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen pendrive márkát tudnáto...

Milyen pendrive márkát tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 8 gigás pendrive-ot, de nem tudom, hogy melyik márkát válasszam. Jelenleg van egy Kingston pendrive-om, amit 8 éve használok és nagyon meg vagyok vele elégedve; egyszer sem problémázott, csak a tárhely kicsi (725 megás), így a nagyméretű fájljaim nem férnek el rajta. Ilyenem van: [link]


Úgy volt, hogy Kingstont akartam venni, de az újakról nem sok jó véleményt hallottam, főleg a fémvázasokról. Ismerőseim se díjazták, mert sok gondot okozott. A másik fajtában meg valami szoftver van rajta. Nekem az fölösleges.


Ha van egy jó pendrive-otok, írjátok le a véleményeteket is és hogy, hol vettétek.


Köszönöm! :)



2015. aug. 14. 10:32
 1/5 Trevor. ***** válasza:
Nekem Kingston 16GB-s USB 3.0 pendrive-om van, meg vagyok vele elégedve. Külföldön vettem, 11€ volt azt hiszem.
2015. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Kingstom szernitem jó, de fémházasat tényleg ne vegyél, nagyon melegszik.

Nekem ilyne van (csak 128GB-os verzióban), és meg vagyok vele elégedve:

[link]

2015. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kingston-t.

[link]

Nekem ez van és tökéletes.Windows-t telepítek és Linux disztró-kat tesztelgetek vele.Gyors olvasási sebesség.

2015. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a Tescoban 4000FT-ért.
2015. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kingston és Sandisk
2015. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!