Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor jönnek ki az új laptopok?

Mikor jönnek ki az új laptopok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz mikor jön új széria?

Ez gyártótól függ nézd meg a Acer Sony Samsung Dell.... honlapját mikor jönnek új szériák.

Általában ősztől tavaszig jönnek folyamatosan.

Karácsony előtt is kijön egy csomó.

Ha az új Windows 10-es gépekre gondolsz akkor azok is mostantól szépen lassan folyamatosan jönnek.

2015. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
új szériára gondoltam, köszi
2015. aug. 15. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Apró kiegészítő az új szériához:


Tehát ősztől tavaszig jönnek folyamatosan a következőképpen

szeptembertől- karácsonyig : mivel ilyenkor vásárol mindenki ilyen cuccokat

karácsonykor van kb. egy-két hét szünet karácsony stb.

majd januártól egész tavaszig egy csomó új kütyü jön ki nem csak laptopban hanem okostelfonban is

: itt az új év miatt jön ki a csomó új cucc

Ez üzlet: Képzeld jövőre jön a Samsung XYZ, vagy az Iphone XY

Nyáron van egy kis szünet SŐT az árak is csökkennek: ilyenkor érdemes laptop stb. vásárlás.

Ilyenkor bemegyek a boltba kérdem miért ilyen olcsó, pedig a ugyan annyit tud, azért olcsóbb az egyik mival az csak előző évi.

Ez a vázlat nem csak laptopra érvényes hanem a többi műszaki cikkre telefon ,tv

2015. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor még szeptemberig olcsók lesznek a laptopok és most érdemes vásárolni belőlük? július eleje óta nézegetem a laptopok árait, kb. 1,5 hónap alatt átlagban 10%-al olcsóbb lett a laptopok nagy része. Meddig tart még ez az árcsökkenés? :) Persze hetekbe gondolkodom max hónapokban, nem években.
2015. aug. 15. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az alacsony ár őszig tart kb. erre nincs pontos adat mivel majd folyamatosan fog emelkedni az ár :) és ez Boltfüggő.

Szóval érdemes most venni egy múlt év decemberi vagy egy ez év januári laptopot.


Azt tudom, biztosan, hogy karácsony előtt (advent előtt) eléggé megemelik az árakat (ezt szerintem te is tudod).


Múlt évben beszéltem eladóval (laptop vásárlás) ő azt mondta, hogy augusztus végén (20.-a után) szokott nőni a forgalom és az ár is.


Szóval érdemes most laptopot venni, mert drágulni fogg lassan :(.

2015. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és az akciókra is figyelj oda, hátha leértékelik az ottani termékeket mostanában.

Erről érdemes ottani eladót kérdezni :)

2015. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!