Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangos gépen milyen ventiket...

Hangos gépen milyen ventiket érdemes cserélni, venni?

Figyelt kérdés

A számítógépem hűtése:

Intel Core i5 4670 proci (gyári hűtővel)

Gigabyte R9 290 vidikari (gyári hűtővel)

Cooler Master G650M táp (gyári hűtővel)

+1 db venti hátul ami kifúj


Egyre még mindenképp szükségem lesz, mert előre kell, egy ami beszívja a levegőt. Illetve szeretném lecserélni a hátsót is mert az valami névtelen, amire rá sem találtam a neten, valami: MERC


Hallgatóztam: a leghangosabb (játék közben) a videókártya, de úgy tudom annak azért lég jó a hűtése.


Tehát, ha rakok bele, két "minőségi" ventit (előre-hátra) az mennyit fog ezen segíteni? Illetve milyet ajánlotok (12cm-esek)? Esetleg oldalra, alulra, felülre érdemes e venni?


Nem szeretnék sokat költeni, csak csendes legyen a gépen ilyen nagy melegben is. :) Köszönöm!



2015. aug. 15. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
u.i. Valami nagyon pörög, azt hiszem a videó kártya hűtő :) De a többi sem csendes éppen...
2015. aug. 15. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pl a videókártyán ha jól tudom 2 venti van, legalábbis nálam 2 van.

Ha fel van húzva a ventilátor forgási sebessége a játék, meg a meleg miatt, akkor ne csodálkozz, ha hangos.

Szerintem ez a minőségi venti meg megint egy olyan dolog, hogy csak lehúzás, mert max gyorsabban pörög, meg kicsit csendesebb, de szerintem hülyeség. Ha a régi venti csapágyasra van kopva, akkor az okozhat zajt, és ilyen esetben a csere segíthet rajta, de most komolyan alulra hogy akarsz már ventit rakni?

Vagy hogy képzeljük ezt el?

2015. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Alulra nem akarok, nem tudom miért írtam! xD
2015. aug. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!