Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb alaplap gyártó?

Kovex kérdése:

Melyik a legjobb alaplap gyártó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új alaplapot venni és nem tudom, hogy miyet vegyek. Tudnátok segíteni, hogy milyen márkájút vegyek, és legyen jó is, és olcsón megússzam?

2015. aug. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ASUS,MSI,Gigabyte,ASROCK!Ezeket érdemes megnézni!
2015. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más gyártók már nem is maradtak meg. Nekem a gigabyte nem szimpatikus mondjuk, de tapasztalatom nem volt még velük. Attól függ, milyen árban keresgélsz.
2015. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távra tervezel, olcsó közép kategóriában árban mindenképp az ASRockot javaslom. Ha 50k+ sem árt meg, akkor meg ASus lapok (pl ASus maximus, rampage meg társai).


Gigabyte nem lenne rossz, de nekem valamiért 2 évente (mikor lejárt a garancia persze) folyton meghaltak, szóval a 4. után meguntam. most asus maximusom van és eddig semmi gond.

2015. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a gigabyte alaplapom (GA-Z68A-D3-B3) zárlatos PCIe-slotja vágta haza a videokártyámat...


Asus-ra szavaznék

2015. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!