Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt már akinek kicserélték...

Volt már akinek kicserélték az nvidia shield táblagépét tűzveszélyesség miatt?

Figyelt kérdés
Amikor kiadták a közleményt en beregeletem és 2-4 hetet írtak ami lassan letelik szval érdekelne h volt már olyan akinek cserélték?

2015. aug. 18. 01:58
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
9%

Nem ismerek senkit aki vett volna egy ilyen konzolt. Szerintem pénzkidobás volt. Bocs.

De biztos vissza fogják hozni.

2015. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom tablet... Amugy miert is lenne penzkidobás? Tablet kontrollerrel tv hez kötheted kb bárhonnan kockulhatsz pcs játékokkal is (ahol van wifi) de a kérdés nem erre irányult hanem h volt e már akinek cserélték... Nem igazán értetted meg a kérdést sajnos... Amúgy prohardware en sokan írtak akiknek volt (amikor az nvidia kiadta a közleményt)
2015. aug. 22. 20:22
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
9%
kidobtad a penzt egy ismeretlen vacak konzolra
2015. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm köszönöm! ezt már szeretem... a magyarok világelsők egymás bszttásában, de segíteni nem igen szeretnek... Az nvidia shield tablet NEM!!! egy ISMERETLEN és NEM KONZOL!!!


egyébként üzenem minden SHIELD FELHASZNÁLÓNAK h a recall nem FAKE TÉNYLEG KICSERÉLTÉK!


a besavanyodott p#cs#knek pedig azt h ne cs#szeg#ssék már akinek segítségre van szüksége (csk azért mert neked pl "nem fussa ájfónra")

2015. aug. 30. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj a konzollal, hogy konzol.
2016. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Végül kicserélték a KONZOLT?
2016. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a konzol konzol, a tablet tablet, a retardált meg retardált, de míg egy tabletből lehet (hordozható) konzol, addig a retardált retardált marad az idők végezetéig. Egyébként vicces másik országból egy kicsi tablettel pc-s játékokat játszani és szerintem ebben az országban talán én vagyok az egyetlen aki képes erre, mert a többiek azt hiszik, hogy az nvidia egy zs kategóriás kínai kamu cég

Szmmm... érzitek ezt a szagot? Az uninteligencia szaga... vagy csak egy 3 napos rothadó mákos rétesé...

Végezetül akinek az alma logóra korlátozódik a látása sajnos nagyon szegény ember (agyban természetesen) így csak sajnálni tudlak, de inkább magamat kéne sajnálnom, mert lejöttem erre a szintre akinek pedig 3 üzenet után sem jön le a mondanivaló vagy provokátor (ez a rosszabbik eset), vagy szimplán hülye, persze ezen könnyen lehet segíteni a frontális lobotómia segítségével... (3 napos mákos tészta igény szerint alkohol inyekcióval, csak neked remélem tudtam segíteni)

2016. okt. 23. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Az intelligens embernek legalább van humorérzéke, látod ez a különbség köztünk.
2016. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!