Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ez a TV monitorkén...

Mennyire jó ez a TV monitorként szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy Samsung P2370HD TV-ről van szó.

Na most rögtön tisztázni szeretném, hogy nem venni fogom, hanem örököltem nagyszülőmtől.

Na most a kérdés, hogy mennyivel lenne rosszabb ezt a TV-t használni monitorként, mint a mostani Samsung 214T-t?

Ugyanis rengeteg helyen olvasom, hogy aki játszani is szokott a gépen és nem csak így néha-néha, hanem hosszabb ideig és komolyabban tolja, az inkább vegyen csak simán monitort. Most ez hogy van?


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod monitornak.
2015. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is tévét használok monitornak, próbáld ki, ha nincs semmi zavaró jelenség akkor használd..
2015. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz.Mivel ez egy monitor,amit tévének is lehet használni,ha arról van szó,gondolom,aki játszik is ilyet vesz,mivel egy 100cm-es tévén,ami pont a fordított,tehát egy tévé,amit monitornak is lehet használni,pixeles lehet a kép.Gondolom én...
2015. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!