Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor beállítási problémáim...

Monitor beállítási problémáim vannak! Miért van az hogy vettem egy új monitort nagyobb felbontású mint az előző és körbe egy fekete keret van?

Figyelt kérdés
átállítóttam a felbontást full HD-ba de olyan mintha ablakos módba lennék és körbe egy fekete keret van ahova az egert se tudom vinni ! a segítséget előre is köszönöm !

2015. aug. 18. 20:26
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
AMD VGA-d van? Ott szokott méretet csökkenteni, de catalyst-al be lehet állítani a méretezési beállításoknál.
2015. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vga driver fent van? a fullhd felbontás 1920x1080, tuti azon van? egy fényképet lőhetnél róla, mert ilyet még nem láttam, hogy körbe van a keret.. esetleg nyomj rá az auto beállításra a monitorodon, miután felvetted a felbontást.
2015. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen megtaláltam köszönöm !
2015. aug. 18. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Monitorok menüjében is vannak automatikus képméretezési opciók, inkább ott kéne kutakodni. Vagy esetleg monitor driver.
2015. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!