Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gép ventik pörögne...

Benedek Ferenc kérdése:

Nem indul a gép ventik pörögnek de se kép se hang. Mi Lehet a baj?

Figyelt kérdés

Gép: MSI B85M-E45

Intel I5 4440

AMD r9 280

FSP Hyper 600

2x Kingston HyperX Fury

ramokat tudtam már tesztelni más gépben azok jók voltak holnap próbálom majd másik táppal.



2015. aug. 19. 14:27
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Próbálj valamilyen "Live" oprendszert futtatni (pl. nekem az UBUNTU eléggé bevált). Ha ezzel elindul a gép, akkor a HDD ill. a telepített operációs rendszered körül keresd a hibát, ha ezzel sem, akkor bizony egyenkénti próbálgatással kell behatárolnod, mi adta meg magát. Ezt így messziről sajnos nem lehet megmondani.
2015. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már vagy 4. ilyen kérdésre adom meg a választ.


Egy ismerősömnek is ugyanez volt a baja. Kiderült, hogy amikor összerakta a gépet, a proci érintkezője az alaplapon elhajlott

2015. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom hogy láma kérdés, de bekapcsoltad a monitort? Kábel bedugva? Amúgy, a vicc kedvéért, nézd már meg az alaplap 8 lukas tápcsatlakozóját is.


Egyébként milyen tápod van? Lehet hogy az kakilt be...


A proccfoglalat ezeregyszázötven tűje közül egy sem görbül el magától, külső behatásra viszont annál inkább. Nagyon vigyázz ha megnézed a foglalatot. (és ne felejtsd el leföldelni magad előtte)

2015. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!