Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az xbox...

Miért nem működik az xbox 360-as wireless kontrollerem?

Figyelt kérdés
Az a gond ,hogy amikor használtam gyakran kikapcsolt gondoltam lemerült az elem ezért feltöltöttem az elemet és újra beleraktam de utána már be se kapcsolt...Kipróbáltam a fényképezőn teljesen jól működik és fel van töltve maxra.A kontroller meg sehogy nem kapcsolt be.Annyit vettem észre ,hogy abba az aksiba(vagy mi?)amibe az elemet teszem ott belül a baloldali ilyen érintkező be van rozsdásodva de annyira ,hogy a fém rész nem is látszik.Ez lehet a gond?Ha igen akkor ki lehet ezt cserélni?
2015. aug. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rozsdásodás természetesen gond, valamint az elemet is érdemes lenne újra cserélni, mert az hibás, különben nem ment volna elektrolit az érintkezőre, és nem korrodálta volna el. Hogy a fényképezőgéppel megy-e, az lényegtelen, mert nem ugyanaz a fogyasztása.


Új érintkező, új elem, és menni fog.

2015. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Smirdli papírral kell megdörzsölni a kontroller érintlezőjét, és menni fog

2015. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na sikerült megoldanom.Hurka pálcika végére tettem smirdli papírt és azzal ledörzsöltem és most már jó!Köszi a válaszokat.
2015. aug. 19. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Légyszíves adj nekem zöld kezet! :D
2015. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adtam mindkettőtöknek.
2015. aug. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!