Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link Archer C2 AC750 vagy...

TP-Link Archer C2 AC750 vagy Asus RT-AC51U AC750? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval egy új routerre lenne szükségem a régi még csak a g-s szabványt támogatja és a UPC-től kaptuk ezt az új routert amit mostanába osztottak ki az előfizetők között.

Azt hiszem Ubee EVW3226.


Ezt a két routert nézegettem a neten és AC támogatás mindenképpen kellene és a 2,4-5GHz-es egyidejű támogatas sem lenne rossz.


A másik problémám hogy a router a ház egyik végébe van és a másik végébe van egy szoba ahol nagyon gyenge a UPC-s router jele és nem tudom hogy ezekkel mennyire erősödne.


Egyébként meg ki lehet kapcsolni a UPC-s router router funkcióját mert ha jól tudom az az új modem is egyben és nincs szükségem két routerre hogy zavarjak egymást.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. aug. 20. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy az normális, hogy a UPC-s router max 15-20 Mbps-ot tud leadni egy 120Mbps-os netnél?
2015. aug. 20. 14:18
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem normális ez az érték (kivéve ha G szabványú Wi-Fi kártyával csatlakozol hozzá).


Én egyiket se venném, Az Asus -t azért, nincs benne gigabites LAN (AC -s routerbe már-már szánalmas dolog 10/100 -ast rakni, mert hiába a nagy Wi-Fi sebesség, ha WAN kapcsolat az egészet visszabutítja max 100 Mbps -ra).

A TP-Link Archer C2 meg azért nem szimpatikus, mert nincs benne Access Point mód. Ez jól jön ha két routert kötsz össze, mert így nincs dupla címfordítás.

2015. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen routert ajanlanál? Fontos lenne a hatótáv.
2015. aug. 20. 15:04
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Minimum Asus RT-AC55U
2015. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!