Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez az alaplaphoz csak 1759...

Ehhez az alaplaphoz csak 1759 mb-os videó kártyát vehetek? Alul oda van írva hogy VGA Max Share Memory (MB.

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 20. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Rosszul kérdeztem.


Mit jelent az alaplapoknál hogy VGA Max Share Memory?

2015. aug. 20. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:

OMG.


Nem... De ez elég gyenge alaplap, maximum akkor érdemes megvenned, ha valamiért egy gyenge gépe raknál össze...

2015. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Laikusoknak ez a megfogalmazás tökéeltes: That is how much of your system memory the integrated GPU will attempt to use.
2015. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló


nem alaplapot akarok venni hanem azt kérdeztem hogy mit jelent ez "VGA Max Share Memory"

2015. aug. 20. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mennyi memóriát tud adni az IGP-nek (ami a processzorban van).
2015. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól még vehetek 2GB-os videó kártyát?
2015. aug. 20. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ilyen lapot, de gondolom azért kérdezed így mert már ez van.

A válasz nem, a vga max share memory annyit jelent, mint ahogy az előttem szóló is írta, hogy ha integrált videókártyád lenne, akkor ennyit használhatna az max a ramból.

Viszont sajnos én a helyedben odafigyelnék, mert ha a gondod az hogy lassú a gép pl játékoknál. Egy vidikari csere nem biztos hogy orvosolja a gondot. Sajnos ez komplexebb kérdés, erősebb kártyához erősebb proci kell, mindehhez esetleg több ram, erősebb alaplap, ehhez erősebb táp, az emiatti nagyobb hűtésigénynek új cpu hűtő és új ház, stb. Tehát óvatosan az egyenkénti alkatrész bővítgetéssel.

2015. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem alaplapot akarok venni hanem azt kérdeztem hogy mit jelent ez "VGA Max Share Memory""


Én meg azt mondtam, hogy ez egy gyenge alaplap, és mivel a kérdésedben pedig vga vételről szó ,ezért amit írtma ,hogy " maximum akkor érdemes megvenned" a VGA-ra vonatkozott.

2015. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!