Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegszik a gépem mostanába...

ValakiHUN kérdése:

Túlmelegszik a gépem mostanában és ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 hónapja van meg az új számítógépem és pár héttel ezelőtt még tökéletesen működött, witcher 3-azni/gta 5-özni meg sok minden mással is tudtam rajta nyugodtan játszani, de mostanában nagyon melegszik egy 20 perces cs:go-zás után felment akár 75 fokra a processzor az alaplap pedig 84 fokra arkot most már nem is nyitom meg mert túlmelegszik és kikapcsolja magát. Gondolkoztam azon hogy kicserélem a proci hűtőt mert ez nagyon zavar de szerintem az sem oldaná meg a problémát. A számítógép házban 2 ventilátor van, elől szívja hátul fújja ki a levegőt. Miért lett ilyen meleg a gépem? A válaszokat előre is köszönöm.



A számítógépem:

-táp: [link]

-proci: [link]

-Hűtő: [link]

-alaplap: [link]

-ram: 2* [link]

-videokártya: [link]

-merevlemez (hűtővel ellátva): Toshiba 1tb

-ház: [link]



#hűtés #túlmelegedés #túl meleg a gép
2015. aug. 21. 17:20
1 2
 1/16 Trevor. ***** válasza:
Mennyire poros a gép? Házhűtés milyen? Fx-8350 amúgy is melegszik eléggé.
2015. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 papagenou ***** válasza:
pedig a hűtőcsere minden bizonnyal sokat dobna a helyzeten. olcsón megúszod, nem lesz baj. bár am szerintem a witcher 3 kicsit sok a 250-nek, remélem legalább levetted a felbontást, részleteket :P
2015. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak 1280*1024-en játszok vele low-mediumon bírja :D. Igen takarítom rendszeresen tegnap is portalanítottam a ventilátorokat.
2015. aug. 21. 17:31
 4/16 A kérdező kommentje:
A házban elől van egy ventilátor az szívja, hátul is van egy az pedig fújja ki.
2015. aug. 21. 17:32
 5/16 papagenou ***** válasza:

no vedd csak még lejjebb ha lehet :D

és mondom, egy új hűtő elfér oda. ill tuti h melegszik a videokártyád mint az állat, mert nagy neki az a játék, szal kellene egy kis ventit raknod alulra h segíts neki.

2015. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát eddig 46 fok volt a max a videokártyánál de a speedfan nem úgy jelölte hogy túl forró lenne.
2015. aug. 21. 17:34
 7/16 A kérdező kommentje:
[link] Ezen a hűtőn gondolkoztam, megérné erre lecserélni? Vagy valami mást ajánlotok?
2015. aug. 21. 17:35
 8/16 papagenou ***** válasza:

dobj rá egy ilyet az fxre ha nem gond

[link]

2015. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 papagenou ***** válasza:
ja hát ha úgy van pénzed, nyugodtan vehetsz olyat is :D
2015. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát ha azt a noctua-t rádobod akkor nem lesz gond a hűtéssel az tuti.
2015. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!