Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be, mit tegyek?

Nem kapcsol be, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy msi laptopról van szó. Működött, pikpak volt egész ma reggelig. Mikor is nem kapcsolt be, se aksiról se tápról. Egyik led se világít. Arra gyanakszom hogy bepárásodhatott este.

2015. aug. 22. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném szervizbe hogy nézzék meg.
2015. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így tényleg szervíz.
2015. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja az lesz, már küldtem emailt de gondolom hétfőig meg se nézik. Van még gari de dühítő hogy egy közel 300ezres gép elszáll egy éven belül...
2015. aug. 22. 12:30
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem vigyaztal ra

be parasodott = beleesett a furdokadba


le kell irni azt ami valoban tortent legalabb itt mert gari erre nem jarna ha nekik is elmondanad

2015. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi viz nem érte. Este kikapcsoltam reggelre lehült a levegő. Nyitva volt az abllak. Hideg volt a gép, de volt már ilyen, ablak mellett van az asztal. Semmi füst, se szikra se pukkanás. Nem reagál a bekapcsolásra
2015. aug. 22. 12:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint olyan volt hogy nyitott ablak mellett volt az asztalon. Olyan nem hogy nem indult el. 2hete kaptam vissza a szervizből , kitakarításon volt
2015. aug. 22. 12:52
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 ez megis csak elozmeny


volt mar olyanra pelda nem egy hogy kleptomanias kicserelt valamit szerviz kozben aztan olyan is hogy ezert meghurcoltak a tulajt


ami meg m'eg sokkalntobb volt hogy szervizben egy tanulonak adtak oda felugyelet nelkul aztan

a tobbit te is eltudod kepzelni

viszont elofordulnak komplikaciok 100adik rutinmutetkozben is


szervizet be kell perelni de nagyon! :D

2015. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!