Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek maximum 80ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
Videokártyát szeretnék venni és a legfelső keret az 80ezer. Szeptember elején (ha megjön a fizu) venném. Játékra lenne (bár ez gondolom egyértelmű :D ) witcher 3 meg GTA 5, aztán amik jönnek lehető legmagasabbon. A gépem: i5-4460, 2*4Gb ram, asrock b85m pro4 alaplap, chieftec ctg 500w meg egy régi monitor (1280as), ezt amint lehet cserélném vagy vennék mellé egy nagyobbat.

2015. aug. 23. 10:59
1 2 3
 21/22 hopesoo válasza:
Én egy Nvidia Gtx 960 4gb-osat ajánlok nekem is olyanom van egy i5 4440-el semmi baj nincs vele és ki is tudja hajtani a gépem!
2015. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

hát kb egy hónapja vettem a gépet és akkor mindenki azt mondta, hogy az 500as táp elég lesz neki... egyébként valószínűleg a monitor után max egy ssd-t veszek még mert jövőre egyetem+albérlet mellett nem hiszem hogy lesz pénzem újabb videókarira :/

egyébként egy Sapphire R9 380 4 Gb-t néztem az pcx-en 74ért volt legutóbb, ezt pont te ajánlottad Kontár :D

igazából a 4 gb-s gtx960-at senki nem ajánlja mert felesleges bele a 4gb, más nvidia meg ebben az árkategóriában nincs ahogy láttam...

szóval ha tovább egyenlőre nem fejlesztem a gépet, akkor milyen kártyát vegyek, amihez elég az 500W és 80ezer forint alatt van?

2015. aug. 25. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!