Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A8 7600 3.1 Ghz, R7 APU...

AMD A8 7600 3.1 Ghz, R7 APU és Radeon HD 7750 működnek "dual graphics" üzemmódban? Csak az AMD által az egyes ajánlott típusok hajlandóak így üzemelni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 06:49
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagy valoszinuseggel nem mert R7 240 t irja DG koteshez AMD

de nincs ra szukseg mert erosebb, foleg ha DDR5 rol van szo mert azt csak visszahuzna DG minden esetben

2015. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel én is csak valószinüsíteni tudom ezért tettem fel itt a kérdést, hát ha valaki személyes tapasztalata révén meg tudja erősíteni illetve cáfolni a feltett kérdést.

Mivel a neten böngészve lehet találni teszt eredményeket az AMD által nem dedikált párosításokról ezért gondolom a kérdéses kombináció lehetősége sem zárható ki.

2015. aug. 24. 16:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Forrás: hwsw.hu/cikk.php?id=51609


Kiváló hír, hogy a processzor teljesítménye diszkrét videokártyával, Crossfire elrendezésben bővíthető, ez a jelenlegi kártyákkal nem, a jövőben azonban működésre bírható majd. Dual Graphics módban azonban már minden GCN-es kártyával képes tandemben dolgozni, de érdemes teljesítményben hasonló, R7-es sorozatú kártyát tenni a processzor mellé.

2015. aug. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!