Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendben van a monitor drivere?

Rendben van a monitor drivere?

Figyelt kérdés
ha általános PNP képernyőt ír és nem a nevét akkor is felismerte? illesztőprgram dátumánál 2006os dátumot ír és nem is talál frissebbet állítólag naprakész, de még csak pár hete vettem és ez egy idei termék, létezik hogy az illesztőprogramja ilyen régi?
2015. aug. 24. 13:32
 1/3 A kérdező kommentje:
na mégis sikerült kézileg frissítenem a hozzáadott cdről, mostmár 2014esnek írja a drivert de nem tudom változtatott-e bármin is :D
2015. aug. 24. 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmin :)

A P'n'P-nek pont az a lényege, hogy csak rádugod és megy. Ez meg csak úgy működik, ha évek óta nem borítják fel a bevált megoldásokat (driver).

2015. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

UI: én csak akkor állnék vele foglalkozni, ha:

1. Feltelepítettem volna a JÓ videókártya drivert.

2. Továbbra sem engedné a monitor natív felbontását beállítani. (Pl. Full HD monitor esetén az 1920×1080-as felbontást)

2015. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!