Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet ajánlotok?

Milyen tápegységet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 500Watt-os tápot aminek nagyon hosszúak a kábelei és megbízható. Max 20000ft-t tudok érte adni. Melyik lenne a legjobb választás?

2015. aug. 25. 16:44
1 2
 1/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
FSP Raider 550
2015. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
milyen hosszu legyen a legrovidebb kabel? ezt egy madzagal letudod merni ha pl elvezetes miatt kell de raider 550 nek nagyo hoszuak vannak
2015. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Chieftec 500 ctg
2015. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azzal az a baj hogy már drága. Szállítással együtt van 20ezrem-rá.
2015. aug. 25. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj el érte vagy keres ingyenes szállitást
2015. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért jó lenne tudni hogy pontosan milyen gépbe kell..
2015. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én a chieftec-re gondoltam csak azt olvastam valahol hogy azoknak rossza a hűtése. A leghoszabb kábele a 4pinesami az alaplap felső részére menne (eddig egy 4pines volt csak benne de van ott még hely másik 4 pin-nek is legalább 55centi legyen, lehetőleg több, mivel alultápos a gépházam.
2015. aug. 25. 17:03
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sok mast is jo lenne tudni...


gyartoi oldalakon fent vannak a kabel hosszak csak meg kell keresni

CTG nek altalaban elvezetesre nem eleg hoszuak a kabelei, ex XFX ek nel is szokott gond lenni elvezetessel

ellenben ha nagyon muszaj toldani is lehet valamit...


FSP Hyper 500 is hosszuak (bar raider tol kicsit rovidebbek ha igaz elenben ctg tol meg jelentosen hosszabak, szepen megnezegeted kabel hosszakat gyartonal)

2015. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 WTF? CTG szeriarol A80 szeriarol van szo


ez arban az egyik leghalkabb ventit kapta a tapok kozt, vagyis hangjara m'eg sose halottam panaszt

ha m'egis volt ra (es biztos hogy CTG volt) akkor lehetett hibas peldany mindenbol lehet


chieftec gyartoi oldalan csak le kell gorgetned es ott vanak kabel hosszak

alsotaposba jo a CTG-500 (es felette) csak ha el akarod vezetni is akkor lehet gond

2015. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nos a ctg500 fut a gépemben ami PONTOSAN az ágyam mellett van(a fejemhez közel).. soha nem hallottam még éjszaka se hogy megy..
2015. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!