Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell rákötni egy...

Hogyan kell rákötni egy szintetizátort Cubase 5-re?

Figyelt kérdés

Van egy Yamaha YPT-210-es szintetizátorom, nem valami komoly stúdióeszköz. Standalone-ként futtatva egy Kontakt-os VST-t simán tudok játszani rajta, de Cubase 5-ben egyszerűen nem kapja meg a jelet. Egyszerű MIDI USB kábellal van rákötve. Valaki részletesen (!) le tudná nekem írni, mitévő legyek?

Köszönöm szépen!



2015. aug. 27. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Fl stúdio-val is, ha az sem ismeri fel akkor valami más gond van. Elvileg a midi-t szó nélkül és driverek nélkül fel kéne ismernie.
2015. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A portokat kell beállítgatni, azt nem értem igazából. USB2.0MIDI(IN) és MIDIOUT2(USB2.0MIDI)(OUT) portjaim vannak. De hogy ezek mik és mit hova kell csatolni, arról fogalmam sincs. Annyira nem vagyok még benne jártas.
2015. aug. 27. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A midi in elvileg a midi bemenet, out pedig a kimenet. Szintetizátoron általában out, ami a gépbe megy pedig az in. Vagy próbálj nézni hasonló youtube videókat.
2015. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!