Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot ajánljátok...

Melyik laptopot ajánljátok nekem az igényeim alapján?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok. A végső választást két termékre szűkítettem le. Az egyik ez [link] , a másik pedig ez [link] . Van köztük 35 ezer forint különbség, ez elég sok, szóval eléggé elgondolkodtató hogy melyik vegyem meg. Az x555-ben tudomásom szerint a videókártya 40%-al erősebb, ez nálam azért előny mert szeretnék a bf4-el multiban is játszani, a tárhely az nem érdekel, a ram mindkettőben ugyanannyi. Szóval már csak az érdekelne hogy az x555-ben kb. hány százalékkal erősebb a processzor, és mennyivel jobb a minősége? Én úgy gondoltam, hogyha az x555-ben legalább 2-szer erősebb a proci akkor inkább azt választom, mert akkor sokáig kifog szolgálni, ha meg nem dupla olyan erős akkor az x552 veszem, mert az asztali gépen is tudok játszani.
2015. aug. 28. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném h ezek jók lennének bf 4 re ilyen vga van a laptopomba nekem is és hát enyhén szólva szar.

Ennyiért asztalit vegyél

2015. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is egy laptop mindenképp kell, az asztalit nem tudom magammal vinni :) A gyengébb i3 4005U proci így viszi a bf4 multit a 840m kártyával https://www.youtube.com/watch?v=dj2nivXKFGo . Nem lehet hogy a te laptopodban van gyenge processzor? Milyen processzorod van?
2015. aug. 28. 14:44
 3/4 szántóvető ***** válasza:
ez az i3-as proci nem nagy szám,csak minimálisan jobb mint az n2940.tanácsot nem tudok adni mert ezek komolyabb játékokra nem nagyon alkalmasak,főleg úgy hogy több évre tervezel.
2015. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4010U van benne
2015. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!