Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laggolok, de mitől?

Laggolok, de mitől?

Figyelt kérdés
Gépem: MSI H97 PC-MATE,i7 4790,8 giga ram,r9 280,thermaltake hamburg 530w win10.Minden játék laggol leesik az fps egy-egy pillanatra 9-10 fpsre.Nagyon idegesítő.

2015. aug. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Laggolás csak az online játékoknál létezik, amikor belassul a netkapcsolat. Ki terjeszti ezt a hülyeséget hogy az általad említett jelenséget lagnak hívják?
2015. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden driver fent van?
2015. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg túlmelegedés?
2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Driverek szerintem rendben vannak,melegedés sem játszik ahogy néztem a hőfokokat.
2015. aug. 28. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha AMD kártyád van, akkor lehet hogy ki kéne kapcsolni az Nvidia exkluzív cuccokat, Pl. TXAA meg mindent amiben két A betűt látsz egymás mellett. Na meg az élsimítást sem kell túlzásba vinni, azok csak a gyenge felbontásoknál érnek valamit.
2015. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlodDrunk ***** válasza:

Szia!

Nézd meg,hogy véletlenül nem az IGp van beállítva?D

Hülyeség de másra nem tudok én gondolni.


Milyen felbontásban játszol?

illetve tényleg nézhetnél hőfokokat mert túlmelegedés esetén szokott ilyen lenni.


Tápod az a templom matricás?

2015. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlodDrunk ***** válasza:

Illetve előttem írónak ++

Ha mindent felraktál maxra akkor vegyél vissza,azért ez nem egy ULTRA full élsimitás +minden csili vili konfig.

2015. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy jelenleg 1280x1024-be játszok mert meghalt a full hd monitorom az új meg jövő héten jön.A kártyát most vettem havertól elötte nem is volt vidikártyám mert nem játszottam.Hőfokok terén procit még nem láttam 50 fok fölé menni ,a kártya is 50-55 fok körül ,terhelés nélkül 38 fokos.Legújabb catalyst van fennt.
2015. aug. 28. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor futtass le egy cpu és egy videokártya stabilitás/teljesítmény tesztet. Nyilván az ilyen esetekre találták ki őket. Ott talán rájössz hogy hol kezdődik a probléma.
2015. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!