Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DEEPCOOL GAMMAXX 300 cpu...

DEEPCOOL GAMMAXX 300 cpu hűtővel le lehet hűteni Fx6300 processzort 4. 0-4.2Ghz?

Figyelt kérdés
Vagy milyen alternatívák vannak 8ezer ft alatt, tudom hogy ne várjak sokat "tőlük" mert a jó cpu hűtők 14ezer ft kezdődnek, de mivel nem akarom túlráncigálni sem ezért nem akarok 2x annyit fizetni sem.
2015. aug. 29. 11:37
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
boven ha a gephazad (vagy a hazad>>>szobahomerseklet) nem korlatozza a cpuhutot ebben (jol szellozo, szoba meg lehetoleg 16fok :P vagyis tudod 18-22fok kb.)
2015. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
de az alaplaptol is fugg (fazis tapellatas, hutoborda) es tapegysegtol (teljesitmeny es minoseg) hogy menyire tudod huzni es menyire melegaszik melette
2015. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még a szellőzőházat megértem, de a szobahőmérsékletnek semmi köze hozzá, hacsak nem egy szaunában van betéve a gépház! :D
2015. aug. 29. 11:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Kontár azért ne aggódj figyeltem a részletekre, Thermaltake Hamburg 530+GIGABYTE GA-970A-UD3P szóval nem vagyok elveszett.
2015. aug. 29. 11:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkodok még van-e értelme húzásnak, hiszen egy gizda GTX 750ti 2gb kártya lesz benne, szerintem felesleges de gondolok azért a jövőre is nézve hátha nagyobb teljesítményű vga lesz belerakva oda már kell bikázni tesó!
2015. aug. 29. 11:54
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 hogyne lenne koze? nyaron nagyon sokan 30 fok korulin is hasznaljak


azert van koze hozza mert amenyire melegebb a szoba (a kornyezet homerseklete) anyival lesz melegebb a cpu homerseklete is


ez nem eleg egyertelmu?


pl 20 fokos kornyezetben 40 fok terhelve a cpu


30 fokos kornyezetben 50 fok terhelve a cpu


persze ez idealis esetben lenne


kicsit mindeg jobban melegszik minel melegebb a kornyezet vagyis a peldat nezve 30 fokban 55fok lesz pl. ...


na de mindegy neked lehet normalis tervezesu lakohazad van vagy legkondid van, de sok masnak nics

2015. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam hogy befolyásolja a szobahőmérséklet ennyire, már csak csak azért is mert ha a gépházadba megoldod a légfolyosót akkor szerintem minimális hogy most 35fokos vagy 20fokos szobában van, max 2-3 lehet az eltérés.


Ez amúgy saját tapasztalataid alapján írod?

2015. aug. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!