Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap választásában kérnék...

Alaplap választásában kérnék segítséget! Feltétel: DDR2, Pci-e, Intel E7200/7300 proci (vagy quad) támogatása. Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Szűkös a keretem, és meggondolatlanul a csak a csatlakozó alapján vettem egy Intel® Core™2 Duo Processor E7200 és egy E7300-as processzort (másik gépbe is), de azt nem vettem figyelembe, hogy az alaplapom (Intel Luxemburg D915GUX) csak a Pentium 660-ig támogat processzort... Annyi pénzem nincs (mivel még diák vagyok) hogy minden alkatrészt frissítsek, viszont az alaplapot már muszáj lenne. Ha tudtok tippet adni, annak nagyon örülnék! :)

2015. aug. 30. 11:00
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Egyetlen egyet találtam egy oldalon nézve, de nem néztem bővebben utána, hogy az oldal kiírása helyes e. 23k Ft [link]
2015. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ilyen régi platformra már biztos nem vennék új alaplapot. Használtan a Hardveraprón érdemes nézelődni, van sok DDR2-es alaplap. Nem szégyen megkérdezni az eladót, hogy támogatja-e a procidat és a DDR2-t. Sőt a talált alaplap nevére rákeresve általában google első találat a hivatalos oldal, ahol van processzor-támogatás is.


Pl néhány (ne a linkben lévő hardvert nézd, nyisd meg):


[link]

Gigabyte G31M-ES2l ... 7 500 Ft


[link]


[link]


De nyilván van több is fent, ami megfelelhet.

2015. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2015. aug. 31. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!