Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső hangkártyát szeretnék...

Külső hangkártyát szeretnék hangszerhez, ami nem késik azaz a "latency" érték elfogadható. Milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Már egy csomót kipróbáltam Creative hangkártyát és Line 6 UX2-t. Laptophoz használnám de eddig mindegyik késett a hangszeremnél (elektromos gitár).

Olyan megbízható hangkártya (interface) kellene ami rendelkezik végre egy erős processzorral és az sem árt ha külön áramforrás (adapter) csatlakozás is van rajta. Stúdiózási lehetőségre kellene és árban úgy 100 000 HUF -ra gondoltam. Milyet ajánlanátok?



2015. aug. 30. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Tascam Behringer ilyesmi de milyen specifikáció fontos számodra milyen DAW szoftverrel szeretnéd használni? Pl
2015. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

UX-2 tökéletes.

Ha késett, rosszul volt beállítva.

2015. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Guitar Rig 5-höz használnám. UX2-nél csomó beállítást néztem de sajna tényleg sokat késett.
2015. aug. 30. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Isméretlem, nem az UX-2 hibája.
2015. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ASIO kimenetet kell használnod kezdetnek 512 körüli puffermérettel (vagy 5ms).
2015. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nem próbáltad ki, itt egy link a Line6 supportról, hátha fel tudod használni:


[link]

2015. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!