Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit keresnek ilyen régi...

Mit keresnek ilyen régi törölt fájlok a gépemen? Adat visszaállítást akartam (recuva), és meglepődtem ezeken, nem is volt még meg a gépem akkor, és egy sereg ilyen fájlmaradék látható.

Figyelt kérdés

[link]

Hogyan lehet törölni ezeket a maradékokat, mert csak bezavarnak?


2015. aug. 30. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ezek a lomtárban voltak a gép újratelepítésekor a nem-rendszer partíción. Sajátgépből jelenítsd meg a rejtett fájlokat és a rendszerfájlokat is (itt kapsz majd egy figyelmeztetőt, hogy vigyázz ám), majd menj a D meghajtóra, és ott lesz a recycle bin elhalványítva. Annak a komplett tartalmát töröld ki, és akkor ezek a fájlok is törlődni fognak.
2015. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt a gépet kb 5 éve vettem újonnan, mit keresnek 1993-as keltezésűek rajta szerinted? A rejtett fájlokat megnézem, köszi.
2015. aug. 31. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A hibás dátum bármitől létrejöhet.
2015. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2015. szept. 1. 11:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagyis nem. Mappabeállításoknál/nézet beállítom a "rejtett fájlokat" és nem látszik a D-n semmi változás.

Te azt írtad "sajátgépből jelenítsem meg", azt viszont nem találom- win8.1 van.

2015. szept. 1. 11:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja közben megtaláltam a sajátgépből való elérést, ez ugyanaz, csak másképpen indítom. Viszont nem látszik továbbra sem a mappa.

TotalCommanderrel sikerült viszont (az is jó gondolom), de csak csökkentett módban hagyta törölni. Viszont újra futtattam a recuvát, és ott vannak még mindig ezek a fájlok... :((

Van még ötleted esetleg?

2015. szept. 1. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ne csak a rejtett fájlokat jelenítsd meg, ha nem a rendszerfájlokat is. Ott van alatta egy kicsivel.
2015. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a segítséget. Közben rátaláltam erre [link]

azt hiszem ez pont azt csinálja, amit szeretnék.

2015. szept. 1. 12:30
 9/9 A kérdező kommentje:
"Csontra" letakarította a CCleaner.
2015. szept. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!