Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyetemre / főiskolára egy...

Egyetemre / főiskolára egy jobb tablet, vagy laptop?

Figyelt kérdés

Olvasgattam ezzel kapcsolatban, de azok 3 éves kérdések voltak. 3 éve pedig a számítástechnikában hatalmas időtáv.

Hogyha maximum jegyzetelésre illetve büntetőjogi paragrafusok közötti matatásra keresnék eszközt, semmiképp se nagy gépigényű tervezőprogramokra, mit ajánlanátok? Konkrét típusokat is szívesen fogadok!


2015. aug. 30. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz érintőképernyőn hosszú szövegeket gépelni, hatékonyan tudsz benne formázni gyorsan, akkor jó a tablet. Nekem eszembe nem jutna tabletet venni.
2015. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs túl sok felesleges keret meg nem olyan fontos a nagy tárhely akkor egy hp stream 13 -at ajánlanék. Nem a legerősebb gép, de mint ahogy mondtad neked csak jegyzetelni meg olvasni kell, erre bőven elég. Tekintve, hogy egyetemre viszed fontos a hosszú üzemidő, ez a gép akár 9 órát is kibír akksiról.


[link]

2015. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakja válogatja. Mérnökire én mindenképp notebookot javasolnék, neked jogira szerintem egy konvertibilis tablet ideális. Például egy ASUS Transformer Book.


De akár egyéb tablet is teljesen jó lehet billentyűzetes tokkal. A fizikai billentyűzet hosszabb jegyzeteléshez szerintem mindenképp érdemes.

2015. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a pont mindenkinek.

Ez az ASUS Transformer Book nagyon tetszik.Sokoldalúnak látszik. Gyakorlatba is megállja vajon a helyét?

2015. aug. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!