Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy laptopot...

Isti66 kérdése:

Szeretnék venni egy laptopot netezésre, filmnézésre, office használatára.100 ezer forint alatt. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam az Asus és Dell laptopok jók. Hp-t nem akarok az volt és nagyon melegedett.

2015. aug. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát 100 alatt ne nagyon vegyél szerintem. kb szánj rá ha még nem is játszol 150-60at.
2015. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minden laptop nagyon melegszik foleg ha viszonylag nagyobb teljesitmenyu az atlagtol


80-100 fok koruli gpu es cpu homerseklet eleg szokvanyos egy laptopnal (terhelve termeszetesen)

2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100ezer alatt nincs normális laptop, a legolcsóbb a Fujitsu A514 az újak közül, a használt üzleti gépek közül pedig, amik jobb minőségűek, pedig a HP Probook 6560B 70ezerért
2015. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Netezésre és office használatra még egy netbook is jó, emiatt az egyetlen szempont, hogy filmnézésre kiváló legyen. Ez ilyen alacsony árban csak azt jelentheti, hogy minél nagyobb legyen a kijelzője.


[link]


Ennél nagyobbat nem találtam.

2015. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!