Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez az "OS" partíció a gépemen?

Mi ez az "OS" partíció a gépemen?

Figyelt kérdés

Most vettem laptopot raktam rá win10-et és itt van számomra felslegesen ez a partíció, lehet törölni vagy egyáltalán mi ez?

kép: [link]


ez van benne: [link]


2015. aug. 30. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A géphez járó operációs rendszer szerintem. Általában rejtett partíció és bill kombinációval lehet elindítani újraindítás után. A 10-et hogyan telepítetted, honnan?
2015. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pendriveról microsoft honlaphjáról szedtem, de akkor törölhetem azt a partíciót?
2015. aug. 30. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj az eladókkal, mert az szerintem a géphez járó OEM oprendszer, lehet pont 10-es, de pontosan ezt ők tudják megmondani.

Akkor van egy jogtiszta oprendszered, amit telepíthetsz, nem lenne jó letörölni, inkább azt kéne telepíteni, hiszen jogtiszta. De kiderül, ha beszélsz az eladókkal, addig semmiképpen ne bántsd!

A laptop alján nincs valami matrica esetleg?

2015. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ubuntu, már letöröltem
2015. aug. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!