Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtok laptoppárnát?

Használtok laptoppárnát?

Figyelt kérdés

Ágyban gépezek a laptopomon könyvet teszek alá. Szeretnék venni egy laptoppárnát, de nem találok olyat ami tetszene.


Ti milyet használtok?



2015. aug. 31. 16:50
 1/5 papagenou ***** válasza:
mert, milyet szeretnél? am nem használok ilyet, mi az értelme..?
2015. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, de szerintem laptoppárna helyett többre mész egy USB-s hűtővel, azzal is tudsz ágyban gépezni, aktív hűtése van, és ráadásul a géped is megemeli, hogy jobban szellőzzön.
2015. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 papagenou ***** válasza:

[link]


e szerint a lábon egyensúlyozott laptop megfőzi a heréimet.. aham. de ha párnával az ölemben ülök attól már melegebb lesz. ha ettől aggódok, akkor veszek egy kis laptopasztalt, ikea, ysk - vagy hogy kell írni - de tescoban-sparban is akad néha, az stabil és más is fér rá. ha nem félek ettől akkor ahogy te is teszed, rárakom egy könyvre, könyv alá párnát, hogy ha amugy kényelmetlen, aztán ugyanott vagyok mint ezzel, csak nem dobok ki 6-8ezer forintot. szerintem te sem tedd, és nem fikából mondom komolyan, csak ez tipikusan egy olyan terméknek tűnik, amelyet el leeht adni a túl sok pénzzel rendelkező embereknek, hogy "legyen"

2015. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még sose hallottam erről! Én is az aktív hűtésű laptop tartót javaslom, mert egy szivacsdarab meg egy a/3-as abs lap nem ér 6-8 eFt-ot.


(Egyébként végigolvasva az oldalt, nekem sehogy nem sikerül úgy egyensúlyoznom a laptoppal, hogy a proci megsüsse a tökömet... :D )

2015. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn már nem használt asztali gèpház oldallapját használom ha ágyba hozom a laptopom.
2015. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!